Full 1
Bikefitting
Bikefitting to proces dostosowania ustawień roweru do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Dzięki temu każdy, bez względu na poziom zaawansowania, może cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą.
Full 1

Usługi

Bikefitting

Dopasowanie roweru i jego komponentów pod indywidualne preferencje rowerzysty, mające na celu poprawę komfortu, wyeliminowanie dolegliwości i zwiększenie osiągów. Jest to proces który opiera się o proporcje ciała, predyspozycje czy dysfunkcje rowerzysty. Całość przeprowadzana przez wykwalifikowany personel.

Bikesizing

Usługa sizingu skierowana jest do osób chcących kupić nowy rower, który od samego początku będzie odpowiadał swoją geometrią na proporcje ciała, predyspozycje czy rodzaj kolarstwa. Jest to określenie optymalnej pozycji na rowerze i jej zwymiarowanie, a następnie przełożenie na finalną geometrię nowego roweru.

Fizjoterapia

Diagnostyka i metody terapeutyczne ukierunkowane na kolarstwo oraz inne formy aktywności. Ból stawów kolanowych, mrowienie kończyn, problemy z kręgosłupem- podczas sesji fizjoterapii zdiagnozujemy i wprowadzimy indywidualną terapię która pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie na rowerze jak i poza nim.

Mechanika i Serwis

Przy współpracy z Pracownią Rowerów Filip Zaręba pomagamy naszym Klientom zadbać o stan techniczny dwóch kółek, tak aby razem z poprawną pozycją oferowały to co najlepsze. Kompleksowe usługi serwisowe, przeglądy, Bike SPA, przygotowanie przedsezonowe czy usługi specjalistyczne takie jak gwintowanie czy frezowanie- wszystko co związane z mechaniką rowerową znajdziesz w jednym miejscu.

Ustawienie bloków, dobór wkładek

Poprawnie ustawione bloki w połączeniu z dobrze dobranymi butami i wkładkami zabezpieczają aparat ruchu przed przeciążeniami i mikrourazami.